Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jeden deň v lese, druhý v oblakoch a tretí v centre Katovíc

Posted on 2

Práve som si prečítala článok , ktorý som dávnejšie napísala o tom, ako ma vzali za letušku a aká šťastná som bola. To som ešte nevedela, aká šťastná budem teraz. Myslela som si, že to je už strop tej radosti , ktorá sa nedá prekonať. Mýlila som sa 🙂

Od 14.apríla sme s posádkou ubytovaní na hoteloch v Katowiciach v Poľsku.

Je tu krásne , zo začiatku sme boli všetci  na hoteli blízko letiska a ďalej od centra . Hotel bol niekde v „lese“, k dispozícii sme mali bicykle a bolo to niečo ako psychohygiena pred náročnými letmi, ktoré nás čakali. Hneď na druhý deň som letela Katowice-Hurghada a naspäť. Keď sme takto dlho ubytovaní v jednej destinácii, vždy sa tam vraciame naspäť odpočinúť si a potom letíme znova z tej istej destinácie niekam inam. Náš domov je tým pádom hotel a je dôležité, aby sme sa tam vedeli „vyžiť“.

 

Neskôr nás s crew presunuli na hotel do centra mesta. Ten je oproti tomu v „lese“ hotový luxus. Krásna moderne zariadená izba so sivo-hnedým nábytkom, veľké okná s výhľadom na kúsok mesta, obrovská posteľ! a kávovar pre happy mornings 😉 Izba, na ktorej radi trávite svoj voľný čas, kde  sa vraciate po náročnom lete , pustíte si nahlas hudbu v telke a po sprche si v župane dáte šipíčku do double postele s milión vankúšmi. This is my sen really. Milujem tooo..

Jednou z výhod je lokalizácia, keďže sme priamo v centre, začo sme všetky vďačné. Raňajky sú tu perfektné a ak by ste sa tu raz stavili, odporúčam ísť dole do reštiky aj na obed a dať si kokosovú polievku !! Po náročných letoch je welness ako spása a ten pocit, keď si po saune idete na izbu zdriemnuť je ako dovolenka. FOREVER on vacation. Takto sa veľakrát aj cítim, keď mám vždy pekne upratanú izbu a naskladané uteráky so županom na posteli 😀

Cítim, ako som vďaka tejto práci každým dňom silnejšia a silnejšia.  Ľudia, ktorým musím každý deň v lietadle vyhovieť a nájsť kompromis , ktorý ulahodí všetkým, to všetko ma robí silnou. Stretávam  pasažierov, ktorí sa v lietadle počas letu so mnou radi rozrozprávajú a veľakrát si uvedomím, že banality , ktoré my ľudia dokážeme riešiť sú nič oproti tomu, čo musia zdolávať iní ľudia. Táto práca je o kolektíve, v lietadle sme jeden tím a preto máme dva životy. Jeden hore a druhý dole. Je dôležité to vedieť separovať.

Neľutujem, že som nechala všetko a odišla robiť to, čo robím. Cestovanie vám dáva možnosť spoznávať samého seba a dovoľuje vám formovať to, akým človekom budete alebo chcete byť. Či ľuďom pomôžete alebo ublížite, či ich necháte sa trápiť alebo im poradíte.

signature

Komentáre

Komentáre