Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Denník au pair: „Daniela, ocko mi kúpil bombu!“ #4

Posted on 1

28.2.2016

19:36

Zástava srdca. Konečne viem, aké to je . Nič príjemné .

Hej, tak ja si ležím na posteli , kľud, nikto nie je doma, najlepší pocit na svete. Deti šli na nákupy s ocom , čiže ja mám voľno.

Včera som objavila super park za domom, zajace tam behajú , ako keby tam mali skrytú mašinu na klonovanie a nevedeli ju zastaviť. Pobehujú neustále, ako keď Cibuľkovej strieľajú loptičky zo stroja. Tak nejak to vyzerá, pretože sa stavím, že tie zajace nie sú happy, aj keď sú vypustené na slobodu. Možno je tá tráva pre nich zlá – tá, na ktorej sa pasú 😀 .

Sú totižto obézne a deti ich tam hladkajú, kŕmia čipsami a povedzme si úprimne, ktorý zajac sa nechá len tak vziať na ruky? Rebeka má taký malý kočiarik pre bábiky. Keďže bábikám otrhala nohy, ruky- logicky, ako každé dieťa- tak sa rozhodla , že si odchytí zajaca a narve ho do kočiara. A tak sa aj stalo. Všetci chodia do parku na prechádzku, len ja kráčam s deckom, ktoré ma v kočiari zajaca. Mimochodom, volal sa Dany-logicky, po mne, diky. Akože, ten zajac tam sedel spokojne, inak by som ho zachránila . Správna au pair, že ?

 

 

To ešte nič. Späť k tomu, ako ležím na posteli a zrazu mi Kevin trieska na dvere a kričí Danielaaaaa, Danielaaaaaaa, ocko mi kúpil bombu. A ja že WAAAAAT. Moslim mi klope na dvere a kričí, že mu oco kúpil bombu 😀 No , otvorím dvere, či nie? Aahha, tak som otvorila a ten malý kebab drží v ruke bombu na čistenie vody v bazéne. Koniec story a ešte raz mi niečo také povie, tak balím kufor a idem domov .

 

signature

Komentáre

Komentáre