Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Denník au pair : Po pár hodinách sa to ale zvrtlo a začali húkať sirény #7

Posted on 3

7.3.2017

 

13:53

Bože, ako ten čas v Holandsku letí. Včera som pracovala do 7, ešte som dala rýchlu sprchu, naštartovala mašinu (bicykel značky Babkina kolekcia :D) a šla do mesta za Dali a Elis.  Bolo to úplne supééééér!! Šli sme na študentskú párty, odporučili nám ju v reštike zo včera. Super nápad, prišla som o 5-tej ráno 😀 Hmmm a spala som doteraz. Dala som si kebab, kolu a šla do postele, nech si ten môj zdravý životný štýl zaznamenám do budúcna, keď už budem fitnesska pff.. O chvíľu sa pôjdem dať trošku dokopy , lebo sa znova s Dali máme stretnúť v meste.

 

Ale toto si tu musím zapísať.

Včera sme šli na pohár vína, samozrejme , ako to už všetci poznáme, skončili sme na diskotéke. Podnik bol na holandský štýl-tak, ako my počúvame na svadbe naše typické ľudovky, oni počúvajú svoje holandské sra..somariny. Čiže na prvý pohľad to lákavé nebolo, ale tak poďme a spoznajme kultúru. Po pár hodinách sa to ale zvrtlo a začali húkať sirény, barmani vyskočili na bar, vyzliekli si tričká a my sme nechápali, čo sa deje :O Začali tancovať ich klubový tanec a všetci v bare ho už poznali – počas toho oliali Dalile vlasy pivom, nič nové v Holandsku,pivné pupky 😀 .

 

Z davu vybrali ženu, zapli pesničku MAGIC MIKE!! posadili ju na stoličku a jeden z barmanov si vzal do úst pohárik s vodkou a následne ju pobozkal a všetko sa jej rozlialo po krku atď 😀 , tancoval na nej – vyzeralo to ako z filmu MAGIC MIKE masakeeeer haha. Šľahačka bola všade naokolo a ženy šaleli. Samozrejme, mám to zdokumentované videom na mojom INSTAGRAME ( scrolluj dole alebo ho nájdeš po pravej strane) .  Chcela by som pracovať  v tíme ako sú oni-celý večer pracujú, a keď začnú sirény, majú vymyslený program, aspoň tak nám to vysvetlili chlapci, čo sa k nám prihovorili v bare. Furt lepšie ako prebaľovať deti, ahej ?

Celý večer bol skvelý, hudba bola miešaná a Holanďania tam z baru spravili house party, doslova. Barmani sa po nás smejkali a volali nás tancovať na bar a samozrejme, keď už máte nejaké to promile, nie je tak ťažké to roztočiť-akurát, že som si nevedela predstaviť ten proces škrabania sa na bar, čiže sme to pekne odmietli a sledovali zvyšok, ako sa tam strieda a blázni.

Prvý krát v živote som sa cítila, že je každému na párty jedno, čo sa robí a mala som pocit, že je to veľká chata, kde sa stretli cudzí ľudia, ktorí nás medzi seba ihneď začlenili a dali nám pocítiť, že sa môžeme uvoľniť a cítiť ako doma :-))) Krásny pocit.

Až na tie fotky ráno v mobile -tancovanie na stole, kde na druhý deň ľudia mávajú obedy :-DDD Bože, zážitok navždy!!!

Idem už do tej sprchy, nejak som sa rozpísala, omg Rebeka vrieska jak nepevná,pomooooc..

 

 

signature

Komentáre

Komentáre