Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Denník au pair : Som si istá, že sa to všetko deje pre niečo! #6

Posted on 2

4.3.2017

 

22:14

 

Fúú, super. Dnes som si rezervovala Ajfonis.  V sobotu mám pre neho ísť, som zvedavá, ako tam dôjdem na bicykli 😀 Ja a GPS vôbec nejdeme dokopy.

Dnes to bol super dlhý deň, no cítim sa OK. Akurát, že nepôjdem ani von, lebo celé dni prší. Veď ako inak, Holandsko pff.  Zajtra potrebujem vybaviť u šéfka rodiny poistku, ING účet, svetlá na bicykel 😀 výplatu atď., všetko, čo by si au pair mala vybavovať už pred príchodom. Ale tak noo.. Drbne ho zo mňa raz, ale on si ma vybral za svoju au pair  hh..

Našla som pekný citát : THE TROUBLE IS YOU THINK YOU HAVE TIME 😉 To si tu zapíšem! A to preto, lebo sa cítim úplne šťastná a lepšie rozhodnutie , ako odísť z výšky a ísť za zážitkami a skúsenosťami, som ani nemohla urobiť.

 

Som tu HAPPY, mám peniaze na čo potrebujem, jedlo, strechu nad hlavou a pár priateľov naokolo. Stojí to za to užívať si kým sa dá 😛 Raz si možno otvorím poradňu pre AU PAIR alebo cestovku, hmm? 😀 Som si istá, že sa to pre niečo deje. Ok, idem čúrať a dať jedno kolo hry MAHJONG .. ráno budíček o 11 ( LOL ráno)

 

5.3.2017

15:21

Ráno mi tu Rebečka nechala takýto odkaz :

 

No, ráno ma zobudila, ľahla do postele jak KING , vzala pero a môj denník a rozhodla sa prispieť. Tak dík. Idem využiť voľnú chvíľu na skajp s Kikou (sestra).

Ok už neleží, však jasné, vtedy keď treba, tak neposedí . Ideme  robiť bubliny z bublifuku, yesss -_-

 

Presne tak, ako som ju naučila :-DD

19:30

úúú, Dalila a holky plánujú na víkend dámsku jazdu! Som za, jednoznačne 😀

Práve teraz mi píše sto ľudí, čo robím cez víkend, dokonca nejaký fotograf , čo ma videl na párty. Srandaaa, nevadí, ja už plán mám, neviem sa dočkať!! Asi si zaplatím hodiny tanca, ešte neviem či latino alebo poledanse okolo tyči, lebo Mária tam chodí.

Dnes sme sa stihli ešte aj hrať na mačky a Rebeka už ovláda slovenské mňaaau

Ako budúcim au pair vám oznamujem, že budete uspávať deti, aj keď tak dohodnutí nie ste- už je 8 večer a ja som mala končiť o pol 7, aj napriek tomu som uspala obe deti,ktoré horúčkujú ešte k tomu.. But it´s ok – keď píšem po slovensky, cítim sa divne, pretože ja už aj snívam po anglicky, alebo holandsky 😀

SLAAP LEKKER , IK HOU VAN VAŠKOVCOV (Ľúbim Vaškovcov po holandsky) vôbec mi nepraská nee.. Bože  idem radšej spať, dobrúú 😀

signature

Komentáre

Komentáre