Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Španielsko, Francúzsko, Maroko – čo sa deje, keď odložím uniformu ?

Posted on 3

Budú vám hovoriť, že máte svoj vlastný svet, no nakoniec pochopia, že vlastne všetci máme ten svoj.

Ahoj všetci !

Konečne som si našla chvíľku na to, aby som vám ukázala, čo všetko som mohla vďaka mojej práci – lietaniu- vidieť. Som vďačná, že už nie som iba divák, ktorý si fotky letušiek prezerá len na instagrame a že vám môžem aspoň takýmto spôsobom ponúknuť kúsok z toho, čo sa po odložení uniformy deje. Prajem si, aby ste to mohli zažiť všetci 🙂

Španielsko, Maroko, Francúzsko, Nemecko – dva týždne, 6 hotelov, rôzne jedlá, pasažieri, kultúra a super zážitky !

15.1.2018 – Bratislava -> Španielsko, Seville

Jedno z najkrajších miest pre mňa, ktoré som tam mohla vidieť. Plaza de España, slnko, šťastní ľudia, ich typická živá hudba s tanečnicou priamo v strede pamiatky a ako bonus bublinová atrakcia pre turistov. Areál bol naozaj obrovský !

 

Keby som sa tu mala vrátiť znova, určite by som šla na plavbu výletnou loďou, ktorá stála len 5€ na osobu. Takisto by som už ani sekundu neváhala a prenajala si bicykel, čo tiež nevyšlo draho a pozrela si tak zvyšné časti mesta-alebo sa len tak niekde stratila a užívala okolie a teplo. PS: Pomaranče sú horké, ble.

19.1.2018 Španielsko ,Seville -> Francúzsko , Paríž

Paríž som síce vďaka chorobe a zlému počasiu nevidela, ale hotel, v ktorom sme bývali určite stojí za malú recenziu. Je to doposiaľ najdivnejší EKO hotel, aký som kedy videla. Na prvý pohľad divná a obyčajná izba, no neskôr sa ukázalo, že to bude ešte horšie/lepšie(?) 😀 Všetko sa tam totižto ovládalo cez tablet- svetlo v izbe, teplota kúrenia, rolety na oknách atď. Stačilo sa vyzuť, ľahnúť na posteľ a všetko ste mali doslova po ruke- sprcha vedľa postele opaaa . Izba pre lenivcov , veď sa pozrite.

http://www.hotelroomsearch.net/im/hotels/fr/nomad-paris-roissy-cdg-3.jpg – TABLET, KTORÝM SA OVLÁDA V IZBE VŠETKO

http://www.hotelroomsearch.net/im/hotels/fr/nomad-paris-roissy-cdg-1.jpg

Bonusom bolo svetlo zabudované v zrkadle a obrovské lobby na prízemí ,dokonalé ! Pluso-mínusom lokalita-ďaleko do mesta, blízko na letisko. A zaujímavosť : bol ozaj EKO, všade bolo cítiť weed .

21.1.2018  Francúzsko, Paríž -> Španielsko, Malorka

Okrem toho, že sa tam dalo vidieť prístav a milión krásnych lodí, more a miestne bary (tour de bar 😛 ! ), mali sme možnosť chillovať na hotelovom balkóne, vďaka ktorého polohe nám tam celý deň krásne hrialo slnko . Voda v bazéne bola síce studená, no už to, že sme si užívali celý deň na slnku a opaľovali sa v januári, bolo neskutočné!

 

 

 

 

 

26.1.2018 Španielsko, Malorka -> Maroko

Už odmalička ma to z neznámych dôvodov ťahalo oveľa viac do Turecka a do nebezpečnejších oblastí, ako by ma malo. Veľmi ma potešilo, že si môžem pozrieť aj Maroko, pretože mám rada rôzne mentality ľudí a spôsob ich života. Určite sa tam raz vrátim a užijem si všetko, čo som kvôli horúčkam nestihla .

Najkrajší zážitok bol malý chudobný chlapček, ktorý za mnou na markete prišiel, aby mi predal vreckovky. Keď ale zbadal, že jem čokoládu, vreckovky skryl za chrbtom a len sa usmieval. Potom z neho vypadlo “ Chocolate?“ . Tak som sa aj ja usmiala a dala mu ju. Podľa mňa to vôbec nečakal, pretože si ju najprv nezobral . O pár sekúnd na to ju rýchlo schmatol,utiekol a videla som, ako si ju za rohom obzeral a tešil sa . Bola to „pure“ radosť 🙂 To isté pri ďalšom s džúsom. Detí tam bolo dosť – niektoré až príliš „otravné“…


PS: Čaj majú perfektný !!

Zatiaľ toľko a určite sa čoskoro ozvem, pa :-))

-> Ďakujem za pekné správy a prajem všetkým budúcim letuškám veľa šťastia v plnení sna

signature

Komentáre

Komentáre