Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Hotelové zážitky

Posted on 5

Sedím na izbe a v telke hrajú „Me , myself and I“ . Tak nejak sa cítim , keď som tak dlho preč 😀 Po 16 dňoch sa vraciam na byt, ktorý vlastne ani nie je môj domov. Keďže som z východu a bývam v Bratislave, nemám pocit , že idem domov. Jedno čo však viem je to, že aj napriek tomu, že BA nie je mojim domovom, ma tam čaká veľa ľudí, s ktorými by som najradšej trávila všetok svoj voľný čas. Vďaka ním sa „domov“ vždy teším !

Kufre mám už zbalené, zajtra na obed nás príde vyzdvihnúť auto, ktoré nás zanesie do BA a už to začne – vybaliť veci, oprať, vyžehliť, REPEAT . O pár dní nato ich znova zbalím a ide sa ďalej. Takýto je môj život teraz, doslova život v kufri.

Niečo na tomto hotelovom živote ale je. Sú to ľudia, ktorých stretávam, vtipné príhody s nimi,  výhody neporiadku na izbe , ktorý zázračne zmizne, keď sa do nej vrátite ,či raňajky, ktoré vám spravia super ráno. O jedle z reštiky ani nehovorím 😛

Raz som sa s kolegyňou po náročnom lete vybrala na welness a ako si tak leňošíme v jacuzzi, príde partia chlapov. Jeden z nich sa slušne pozdraví a spýta, či sa môže pridať. Voda v bazéne bola riadne studená, tak sme ho tam chudáka nenechali mrznúť. Načal nevinnú konverzáciu a potom sa spýtal, či môže na telke prepnúť na jeden poľský film. A máme po hudbe, pomysleli sme si. „Vidíte toho pána v telke v modrej košeli? To je on“ a ukázal na jeho kamaráta, ktorý vyšiel z bazéna až k jacuzzi a zoznámil sa s nami. Následne nám ukázal aj ďalšieho kolegu herca a my sme len čumeli ako vyorané myši. Však si to len predstavte, niekto v poľsku sníva o tom, že sa s tými hercami čo i len stretne a my sme sa vykecávali a welnesovali bez toho, aby sme si čo i len zapamätali ich mená. Prezradili nám, že v meste natáčajú druhý diel tohto filmu (nepamätám si, ako sa volal, niečo originál poľské a tak aj naša debata bola poľská 😀 ), celý štáb sme teda na raňajkách neskôr dokonca aj stretli . Po týždni odišli a my sme z toho mali dobrý zážitok.

O týždeň nato dole v hotelovej reštaurácii hrala kapela a cez prestávku vyšiel jeden američan von . Zapálil si cigaretu a keď videl náš výraz, šiel trocha ďalej a povedal “ This smells a bit different i know“ . Trávička zelená , spokojne dofajal a odišiel hrať ďalej . Životy 😀

signature

Komentáre

Komentáre