Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Koniec tréningu, poďme spolu lieeetať !

Posted on 4

Pár dni vzad som sa rozprávala s kamarátkou o tom, aké je to šialené, že som stihla vyskúšať vysokú školu, leto v zahraničí ako animátorka , zimu s deťmi na svahu, zažiť neuveriteľný rok v Holandsku ako Au pair, precestovať najúžasnejšie miesta Talianska, zobudiť sa v Monaku , vrátiť sa na Slovensko a skúsiť, aké to je sedieť chvíľu na zadku a byť špeditérkou.

Monako !

 

Chcela som sa nechať na chvíľu zmanipulovať rodinou či davom, ktorí ma uisťovali, že mám super prácu a žijem doma. Podarilo sa im to. Ale len do chvíle, kým som si nedobila baterky a zistila, že doma už nie je doma. Doma je pre mňa celý svet. Potrebujem vidieť „celý dom“. Každú „izbu“ a ľudí v nej.

A tak som tu. LETUŠKA.  Je 13.12.2017, ležím na posteli v BA, píšem aj napriek tomu, že ráno o 5:15 máme zraz s celou skupinou ľudí (kolegovci) ,ktorí si šli za podobným cieľom ako ja- spoznávať svet a nasať, čo sa ešte dá 😉 Tréning sme síce všetci úspešne ukončili, no čaká nás ešte „výlet“ do Prahy, kde si overíme svoje skills v prostredí, ktoré by nás malo pripraviť na to, čo ešte len príde- na realitu.  Po víkende sa už teda môžeme tešiť na naše prvé lety .

 

Prisahám, že keby mi niekto pred pol rokom povedal, že JA, JA! budem letuškou, tak sa supersilno zasmejem. Mám živo pred očami ten moment, keď som si pozerala videá na youtube, ako sa letušky líčia, obliekajú, MY DAY  a lajkovala som všetky fotky počas prestávok v práci. Dokonca si pamätám na konverzáciu s kamarátkou o tom, aká som tu už nešťastná a že by som chcela ísť možno za letušku, no necítim sa na to.

A toto je celý proces, ako človek dosiahne to, čo chce a ani si to neuvedomí (ja som na tú konverzáciu úplne zabudla, pripomenula mi to až ona :-* )

Pozri, robia pohovory,ale C1 anglina je na mňa veľa 🙁

Poslala som žiadosť a pozvali ma na pohovor

 

Pôjdem skúsiť.. šialená 😀

 

Otázky na záver- nie som na to veľmi krpatá? Omg mňa zobrali a čo teraz ? 😀

Tých 6 týždňov kurzu mi dalo veľa. Oveľa viac, ako som čakala. Kamarátov, nové známosti, iný pohľad na letectvo celkovo. Takže Boh vás varuj, že mi budete vystrájať v lietadle! 😀

Pekný večer, mám vás rada !!

signature

Komentáre

Komentáre