Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Láska na prvý pohľad

Posted on 3

7.november 2016 !

Stalo Sa Vám niekedy ,že ste len tak kráčali a uvedomili si ,že je všetko perfektné ?

Lebo to ,že si povieme ,že je všetko naprd ,to sa nám stáva veľmi často ,ale to ,že sa večer vyberieme prejsť sami po cudzom meste (tak ako ja) a uvedomíme si, že vlastne máme všetko ,aj keď nič ešte nemáme, to je neobvyklé . Nemám priateľa ,ani stále miesto, byt ,  auto a ani pevné vzťahy z detstva ,či rodinu po boku ,no aj tak som pár dni vzad prišla na to ,že som šťastná a nič mi viac nechýba .

Všetci utekajú za láskou , ale sami nevedia,čo vlastne očakávajú . Nezmyselné týždňové disko vzťahy. Keď ju majú,nevážia si ju a hľadajú viac .

Ja som sa zaľúbila na prvý pohľad .

Stalo sa to presne pred rokom ,keď som prežívala to najhoršie obdobie v mojim živote . Rozchod s mojou tzv. prvou veľkou láskou , neúspech v novej škole , pár trápnych zážitkov na internáte a všetko šlo dole vodou . Nátlak z každej strany , že ak opustím brány školy , nič zo mňa v budúcnosti nebude -povedali ľudia ,čo pracujú 20 hodín denne ,len aby uživili rodinu .

V jeden večer som konečne po pár týždňoch dorazila domov a stretla sa s kamarátom , dali sme si chill mode pri telke a prebrali všetko zlé ,čo na mňa padalo deň čo deň . Nebyť toho večera ,nebyť jeho múdrych slov ,doteraz by som uplakaná sedela pri prešovskej rieke a nevedela ,čo so sebou . Pomohol mi uvedomiť si, že každy hrá sám za seba. A tak som sa rozhodla ,že odídem zo školy – a tak aj bolo . Do týždňa som bola zbalená a od tej chvíle ,čo som nastúpila do auta a objala rodičov ,ktorí ma naplno podporovali ,zistila som , že dokážeme byť šťastní a zmeniť všetko ,čo nás nenapĺňa ,z minúty na minútu ! Hneď ,ako som skončila strednú školu ,som si bola istá ,že vyštudujem univerzitu v Prešove a potom vyštudujem 10 ďalších – haha. Všetko sa ale zmenilo ,keď som po maturite odcestovala na letný turnus jazykov,pracovať ako detská animátorka na grécky ostrov Rodos . Bol to len začiatok môjho cestovania .

Láska na prvý pohľad – pohľad na zem z oblakov , teplo, more, cudzie jazyky , milión ľudí z milióna krajín , niečo neuveriteľné . Pocit , ktorý nedokážem slovami ani opísať.

A tak som tu, Rotterdam 7.november , šťastná i bez školy a už sa neviem dočkať , čo mi život prinesie.

signature

Komentáre

Komentáre