Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Ahoj, ja som Daniela!

Milujem cestovanie, fitko , čas strávený s rodinou a priateľmi..

Už odmalička ma všetci naokolo poznali ako malého cestovateľa. V hlave som mala jasný plán, stanem sa letuškou a precestujem celý svet. Všetci ma v tom podporovali a verili, že to dokážem, pretože som bola krpec, čo si ide za svojim .Leto 2015 bolo mojim osudovým. Zmaturovala som a rozhodla som sa odísť na Rodos pracovať ako športová animátorka. Zaľúbila som sa na prvý pohľad- more, cudzie jazyky, šport a zábava. Po návrate na Slovensko som 

zistila, že vysoká škola nie je to, čo ma napĺňa a cítila som, že toto nie je to, čo chcem . A tak som aj napriek názorom ľudí zbalila kufre a odišla do Holandska , kde som pracovala ako Au Pair pre moslimskú rodinu celých 8 mesiacov. Vďaka tomuto rozhodnutiu som spoznala poľskú rodinku, ktorá si zbalila veci, mňa, ich bábätko a rozhodla sa doslova obehnúť hory sveta- Taliansko, Francúzsko, Viedeň, Poľsko. Počas týchto dvoch rokov som si viedla denník a konečne som sa odhodlala o všetko s vami podeliť. Cestovanie mi dalo možnosť nájsť samu seba.

 

Neboj sa ani TY vykročiť z davu. Ak s niečím nie si spokojný, zmeň to ! Ľudia majú robiť to, v čom sú dobrí a čo ich baví , len tak máte šancu byť najlepšími .

Vaša Važka :-))